Удар Росії по Дніпру припав на Південмаш – мер

b99f00dd002c6bf923112f6a63daa5fa

Джерело: korrespondent.net

Російські окупанти випустили по обласному центру шість ракет. Загинуло щонайменше три особи.

  Мер міста Дніпро повідомив, що ракетний удар російських окупантів по місту припав на держпідприємство(Південмаш) та на вулицю Робочу, яка йде від заводу. Про це він повідомив у Telegram 16 липня.   “Нам ракетами розвалили кілька разів аеропорт, лупили по всіх околицях міста, стріляли по мосту прямо в центрі, розбомбили нафтобазу та СТО, але співгромадяни наполегливо продовжували ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Після трагедій Кременчука та Вінниці я дуже сподівався, що хоч хтось але обачиться. Марно. І ось прилетіло на ПМЗ і в район Робочої”, – написав він.     За словами голови Дніпропетровської ОВА Валентина Резніченка, від вибухів російських ракет у Дніпрі загинуло щонайменше троє людей, у тому числі водії автобуса. Ще 16 осіб дістали поранення. За даними на ранок, рятувальники погасили одне вогнище займання на заводі, зі ще одним продовжують боротися.     Новини від Корреспондент.net у Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/korrespondentnet

Jodit Editor

Created by Gramatorik and information support by Poshuk.info